Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Vandens parkui Kroatijoje buvo pritaikytos 4 tipų tvoros

Naujas vandens parkas Sibenike yra saugomas aukštos kokybės Securifor panelių.

 Solaris-Aquapark

Vandens parką saugo ilgesnė nei 2 km. tvora

Betafence pardavimų vadovas Kroatijoje šiek tiek papasakojo apie šį kompleksą. „Šio didžiulio rekreacijos centro istorija prasidėjo 2012 m. pab. Įmonė „Solaris“ nusprendė įrengti rekreacijos kompleksą Dalmatijos pakrantėje įsikūrusiame Sibeniko mieste. Į šį didžiulį kompleksą įeina viešbučiai, stovyklavietės, plaukiojimo baseinai ir sporto aikštynai. Šiandien esame pastatę kiek ilgesnę nei 2 km. tvorą, kurią sudaro 4 skirtingų tipų tvoros“ – patikslina vadovas.

Securifor tvora – išorinė apsauga

Kad patekti į vandens parką „Solaris Beach Resort“ reikia įsigyti bilietą. Mokestis už įėjimą buvo uždėtas tam, kad apsaugoti kompleksą nuo žmonių, norinčių į parką patekti be bilieto. Securifor 2D aukštos klasės saugumo tvoros sistema – geriausias pasirinkimas šiam tikslui įgyvendinti. Ant profiliuotų Bekafix Super stulpelių iš 2,4 m. aukščio panelių buvo sumontuota 200 m. ilgio tvora. Siauras Securifor panelių tinklas neleidžia laipioti tvora, tačiau ji vis viena išlieka skaidri, todėl stebėti teritoriją yra nesudėtinga.

Barofor panelės – vidinė apsauga

„Solario“ vandens parkas yra įsikūręs gana didelėje teritorijoje, kurioje yra keli įrengimai. Kai kurie iš jų turėjo būti atskirti vienas nuo kito. Šio tikslo įgyvendinimui buvo pasirinkta dekoratyvinė Barofor Deco panelių sistema. Iš 1.5 m. aukščio panelių buvo surinkta 260 m. ilgio tvora.

Bekasport – sporto aikštelių apsauga

Vienas iš komplekse esančių kambarių, futbolo ir krepšinio žaidimų aikštelių tvoroms keliamų reikalavimų buvo tvirtumas. Taip pat buvo siekiama sumažinti triukšmą, kylantį lankytojams žaidžiant su kamuoliu. Kad užtikrinti netoliese esančiuose viešbučiuose įsikūrusių turistų ramybę buvo pasirinkta Bekasport tvoros sistema. Ant stačiakampių stulpelių, turinčių specialius neopreno įdėklus, mažinančius triukšmo lygį, buvo sumontuotos Nylofor 2D Super panelės su dvigubomis horizontaliomis vielomis. Iš 4 m. aukščio panelių buvo sumontuota 230 m. ilgio tvora. Aplink teniso kortus buvo įrengta 240 m. ilgio Securifor 2D panelių sistema. 3 m. aukščio panelės buvo sumontuotos ant  Bekafix Super stulpelių.

Rožės ant Zenturo panelių

1180 m. ilgio tvora, t.y. pati ilgiausia tvora komplekse, buvo sumontuota aplink rekreacijos kompleksą. Šiai tvorai buvo parinktos 2 m. aukščio Zenturo Super panelės, kurios buvo sumontuotos ant stačiakampių stulpelių. Šios iš suvirintos vielos pagamintos panelės turi dviejų dimensijų tinklus (100×50 ir 50×50 mm). Toks unikalus dizainas dar buvo paįvairintas su raudonomis tvora šliaužiančiomis rožėmis.