Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Vaikų darželį Romoje saugo Palladio tvora

Juoda elegantiška panelių tvora saugo vaikų darželį Italijoje

 Palladio_6

Saugumas – pats svarbiausias kriterijus

Italijoje nėra direktyvų, kurios apibrėžtų tvorų įrengimą aplink pastatus ir teritorijas, kuriose renkasi vaikai. Tačiau pagrindinius saugumo reikalavimus gerai supranta kiekvienas:

  • tvora negali turėti aštrių elementų, kurie gali sužaloti vaikus
  • tvoros konstrukcija turi būti tokia, kad vaikams nekiltų pagunda laipioti per ją
  • tarpai tarp vertikalių vielų turi būti tokio siaurumo, kad vaikai nepajėgtų įkišti savo galvų tarp jų

Palladio panelių sistema – tai puiki tvoros sistema, kuri išpildo visus aukščiau minėtus reikalavimus.

 

Estetika taip pat svarbi

Vaikai itin daug savo laiko praleidžia vaikų darželiuose ir žaidimų aikštelėse. Šių įstaigų ir vietų pagrindinis bei pats svarbiausias tikslas yra vaikų saugumo užtikrinimas. Tačiau jų išvaizda ir elegancija taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Estetiškai atrodančios tvoros supančią aplinką sugeba paversti į vaikams labiau draugišką vietą. Taip pat jos moko vaikus laikytis nurodymų ir atkreipti dėmesį į pasaulio, esančio aplink juos, grožį. Naujos itališkos Palladio panelės pasižymi estetika ir stilingu dizainu bei suderina saugumą ir apvalias formas.

 

Saugus ir patrauklus privatus vaikų darželis

Gana nemaža žaidimų aikštelė privačiame vaikų darželyje Romoje buvo aptverta su Palladio panelių sistema. Elegantiškos juodos panelės (RAL 9005) buvo sumontuotos ant stačiakampių stulpelių. Ant kai kurių stulpelių buvo įrengtos metalinės plokštelės. Stačiakampiai stulpeliai buvo įrengti ant betoninių sienų. Įėjimus į vaikų žaidimų aikštelės teritoriją apsaugo dveji plieniniais šviesiai ruda spalva nudažytais lakštais užpildyti Palladio vartai. Šie vartai taip pat turi spynas. Iš viso aplink žaidimų aikštelę buvo įrengta 60 m. tvora.

 

Palladio panelių sistema

Palladio panelių tvoros sistemą suprojektavo ir užpatentavo Betafence divizionas, įsikūręs Tortoreto. Šią tvoros sistemą šiais metais pradėjo gaminti Italija. Sistemą sudaro 2 metrų pločio ir 3 skirtingų aukščių (0,96 – 1,16 – 1,46 metrų) panelės, 3 aukščių stulpeliai (1,5 – 1,7 – 2,0 metrų) ir vartai. Tvoros vartus galima pasirinkti arba viengubus (1,36 m. pločio) ar dvigubus (3,45 m. pločio) atveriamus ar stumdomus su laisvu 3,0, 4,0 arba 5,5 m. praėjimu. Standartiškai tvoros sistema yra gaminama dviejų spalvų – juodos arba pilkos.