Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Specifinė didelių renginių apsauga – užtvaros ir apsaugos skydai

Sprendžiate klausimą, kaip užtikrinti apsaugą masiniame renginyje? Rinkitės populiariąsias laikinas Tempofor tvoros sistemas

mass_1

Masiniai renginiai pasižymi specifiniais apsaugai ir saugumui keliamais reikalavimais. Jeigu norite užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką masinių renginių metu, būtina imtis tinkamo koordinavimo.

Vienas iš svarbiausių masinių renginių saugumą užtikrinančių veiksnių yra aukštos kokybės užtvaros arba panelių sistemos, kurios padeda koordinuoti dalyvių srautą, užtikrina saugią žmonių evakuaciją bei apsaugo renginių dalyvius nuo įsiveržimo į auditorijai ribojamas zonas ar į panikos vietas.

Mobilios užtvaros

Renginio dalyvių atskyrimui nuo koncertų scenos arba sporto varžybų puikiai tinka mobili Tempofor C sistema – barjeras. Ši sistema yra pagaminta iš suvirintų ir vėliau karštai cinkuotų panelių. Būtent todėl mobili Tempofor C sistema yra atspari atmosferos sąlygoms ir ją galima naudoti daugelį kartų.

Renginys, priversiantis mėgautis

Iš Tempofor užtvarų suprojektuota tvora ne tik aiškiai atskiria dalyviams skirtas zonas, bet ir padeda sulaikyti link scenoje vykstančio roko koncerto stumiamą minią. Tempofor C4 – tai sunkus scenos barjeras, kurį po renginio galima sulankstyti ir tiesiog patogiai laikyti sandėlyje iki kito renginio.

Užtvara, sulaikanti stumiamą minią

Siekiant nuo stumiamos minios apsaugoti tam tikrą zoną, Tempofor C1 ir C2 Medium užtvaros (abejos versijos yra suprojektuotos pėsčiųjų srauto kontrolei) gali puikiai pasitarnauti. Taip pat geras sprendimas yra naudoti itin stiprias Tempofor C2 užtvaras, kurios yra užpildytos 19 vertikalių vamzdžių su specialia jungties sistema, saugančia tvorą nuo pakėlimo. C2 Combi užtvaras galima naudoti ne tik masinių renginių aptvėrimui – jas galima panaudoti ir kaip efektyvią patekimo kontrolės sistemą ir minios, pradedant nuo įėjimo iki pat renginio erdvės, stebėjimui.

Tempofor panelės, tinkančios daugeliui renginių

Aukštesnės rizikos sporto renginių pats svarbiausias prioritetas – saugumas. Pavyzdžiui, siekiant sustabdyti įsisiautėjusius fanus ar laipiojimą tvora, galima rinktis itin tvirtos konstrukcijos Tempofor F „anti lipimo” paneles ir labai siaurus tinklus. Itin griežto stebėjimo nereikalaujantiems renginiams galima rinktis ir Tempofor F paneles, o Tempofor B panelės puikiai tiks tose vietose, kurias reikia apsaugoti nuo pašalinių asmenų patekimo. Tempofor B panelės yra pagamintos iš karštai cinkuoto, trapecijos formos lakštais užpildyto plieninio rėmo.

Mobilūs stumdomi vartai ir turniketai

Didelio masto renginyje naudojamą laikiną tvorą galima papildyti mobiliais Tempofor turniketais, Tempofor C5 srauto kontrolės sistema arba aukščiau paminėta Tempofor C2 Combi. Tempofor sistemos taip pat turi atskirus ir patogius tvirtos konstrukcijos stumdomus vartus, kurie yra pagaminti Nylofor 3D panelėmis užpildytų Egidia vartų pagrindu.

Mobilios, bet tvirtos laikinos sistemos

Tempofor – tai patikimos laikinos sistemos, kurias itin patogu surinkti, transportuoti ir sandėliuoti. Jos taip pat pasižymi dideliu atsparumu korozijai, todėl tvoros sistemas galima naudoti daugelį metų daugelyje renginių.