Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Šilti orai vis dažniau išgena į sodus

Šiltasis sezonas –  puikus metas pabėgti nuo miesto šurmulio ir gerai pailsėti po savaitės darbų savo išpuoselėtame sode. Taip pat šiltasis sezonas yra puikus laikas atnaujinti ar pastatyti naują tvorą iš po žiemos vėl sužaliuojančiam sodui. Šiais laikais galite įsigyti pačių įvairiausių tvorų, kurios ne tik nuo nepageidaujamų asmenų ar gyvūnų apsaugos jūsų prižiūrėtą sodą, bet ir taps savotišku meno kūriniu, maloniai patraukiančiu jūsų ir aplinkinių dėmesį. Šiais laikais vis daugiau žmonių dairosi į tokias tvoras, kurios būtų išskirtinio dizaino, patvarios, o svarbiausia – nereikalautų kasmetinės reguliarios priežiūros. Renkantis tvorą sodui, vis svarbesniu aspektu tampa estetinė tvoros išvaizda, modernus dizainas bei kokybės ir kainos santykis.

Zenturopanelės – moderni ir išskirtinė sodo tvora

Betafence, viena žinomiausių tvorų pasaulyje gamintoja, ypatingą dėmesį kreipia į tvoros dizainą, patvarumą ir jos pritaikomumą prie įvairaus stiliaus sodų ir individualių pirkėjo poreikių. Savo sodo aptvėrimui galite rinktis Zenturo ir Zenturo Super paneles, kurios suteikia neribotas aptvėrimo ir sodo dekoravimo galimybes. Aukštos kokybės Betafence panelės gali būti tvirtinamos ant specialių stačiakampių Zenturo stulpelių, taip sukuriant originalias gabionų sienas. Suvirintos vielos Zenturo panelės gali būti užpildomos keliais užpildais (langeliais, „flexo“ ir „perfo“ juostelėmis), kurie jūsų sodui suteiks unikalumo ir pageidaujamą privatumo lygį.

Bekafor Classic – klasikinio stiliaus tvora

Bekafor Classic – tai klasikinė Betafence tvora, pasižyminti ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu tarnavimu daugelį metų. Šios klasikinės panelės yra pagamintos iš plastiku dengtų plieno strypų, kurie tvorai suteikia tvirtumo. Kelių aukščių panelės yra nesunkiai tvirtinamos ant metalinių stulpelių. Siekiant dar didesnio privatumo, šios panelės gali būti užpildytos kelių rūšių užpildais (Bekafor, Collfort ir Bekafor Nevada).

Saugumą ir estetinę išvaizdą garantuojanti tvora

Gražiai sutvarkytas ir patvaria tvora aptvertas sodas gali tapti jaukia bei saugia užuovėja nuo miesto šurmulio ir streso, kurioje galėsite mėgautis jaukiu ir saugiu poilsiu su savo šeima ar draugais. Nebijokite būti originalūs ir ieškoti modernaus ir jūsų individualius poreikius labiausiai tenkinančio sprendimo, nes tik tuomet būsite patenkinti dėmesį patraukiančia ir saugumą užtikrinančia sodo tvora. Pasirinkę aukštos kokybės korozijai atsparią tvoros sistemą, galėsite pamiršti daug laiko ir pinigų kainuojančią kasmetinę tvoros priežiūrą. Rinkitės aukštos kokybės Betafence produktus ir galėsite pamiršti, ką reiškia kiekvienais metais susidurti su rūdžiais ir kitomis tvoros problemomis.