Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Saugi Sant‘ Egidiožaidimų aikštelė

Betafence itin tvirtas Fortinet Super suvirintos vielos tinklas atitinka Italijos Olimpinio komiteto taikomus standartus

Saugūs sporto įrenginiai

Fortinet SuperŽaidimų aikštelės ir stadionai Italijoje vis daugiaususilaukia atsakingų institucijų dėmesio, kurių siekis – sportininkų ir žiūrovų saugumo užtikrinimas. Siekiant išsiaiškinti, ar sporto įrenginiai atitinka Italijos Olimpinio komiteto federacijos nuostatus ir taisykles, atsakingos institucijos tikrina daugelį sporto įrengimų. Sant‘ Egidio alla Vibrata futbolo aikštelės administratoriams buvo pateikti tokie patys griežti reikalavimai, kaip ir kitoms sporto infrastruktūroms.

Saugumą užtikrina tvirta Fortinet Super tvora

Sant‘ Egidio alla Vibrata žaidimų aikštelės aptvėrimui buvo pasirinkta Betafence kompanija. Tokį pasirinkimą nulėmė ilgas bendradarbiavimas su CONI irdidelė tokių sporto infrastruktūrų įrengimo patirtis.Sant‘ Egidio alla Vibrata žaidimų aikštelės aptvėrimui buvo pasirinkta naudoti suvirintos vielos sistemą su viengubais ir dvigubais atveriamaispanašios formos užpildu vartais.Storų vertikalių ir horizontalių vielų bei siaurų vielos tinklo akių (50×50 mm) dėka Fortinet Super tvora yra ypatingai tvirta ir atspari deformacijai.

Saugi 360 metrųilgio tvora

Sant‘ Egidio alla Vibrata žaidimų aikštelės aptvėrimui buvo sunaudota 20 vnt.  2,5 m aukščio ir 20 m ilgio vielos ritinių. Suvirintas vielos tinklas buvo uždėtas ant 175 apvalių stulpelių, kurie vienas nuo kito buvo įrengti 2 m. atstumu.Ant viršutinių tvoros stulpelių dalių buvo įrengti horizontalūs apvalūs antgaliai,kurie papildomai sutvirtina tvorą. Žalias žaidimų aikštelės paviršius ypatingai dera su žalios spalvos Fortinet Super sistema.