Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Raudona tvora aptverta Caerano mokykla

Raudona Nylofor 2D Super panelių tvora puikiai dera prie baltos spalvos mokyklos pastato ir užtikrina efektyvią vaikų apsaugą

Ir saugi, ir elegantiška tvora

Kiekvienos aplink mokyklą įrengtos tvoros tikslas – efektyvus vaikų saugumo užtikrinimas. Mokyklos tvora turi užtikrinti, kad vaikaineperliptų per tvorą ir nepatektų už mokyklos ribų (pvz. į judrią gatvę),bei apsaugotų mokyklos teritoriją nuo nepageidaujamų įsibrovėlių. Tobulumas pasiekiamas tuomet, kai tvora atitinka ir trečią savybę – puikiai tinka prie mokyklos pastatų.

Canova mokykla gali didžiuotis ryškia tvora

NyloforCanova vidurinės mokyklos pastatas, kuris yra Caerano San Marco (Trevizas, Italija), praeinančių žmonių dėmesį prikausto savo elegantiška balta spalva. Raudona Nylofor 2D Super panelių tvora subtiliai ir gražiai išsiskiria šio balto pastato fone. 2,5 m. pločio ir 1,23 m. aukščio panelės su juodais plastikiniais fiksatoriais buvo pritvirtintos prie apvalių kvadratinių stulpelių. Stulpeliai buvo įrengti ant plokščių bei prisukti prie 0,5 m aukščio betoninių sienų. Canova mokyklos 230 m. ilgio tvorai buvo sunaudota 90 Nylofor 2D Super panelių.

Kai 70 metų ilgumoistorija susiduria su modernumu

1943 metais darytoje nuotraukoje gerai matosi Canova vidurinės mokyklos įėjimas, o priešais jį – sena tinklinė, ant betoninių stulpelių, įrengta tvora. Po 70 metų vidurinės mokyklos pastatas vis dar atrodo labai panašiai, nors ir galima įžvelgti šiek tiek modernumo. Tačiau tvora buvo pakeista iš pagrindų – sena tvora buvo pakeista tvirtomis panelėmis su suvirintomis 8,00 mm diametro horizontaliomis ir 6,00 mm diametro vertikaliomisbei dvigubomis horizontaliomis vielomis. Per daugiau nei 70 metų vaikų saugumo užtikrinimoklausimas tapo vienu iš pagrindinių mokyklos prioritetų.