Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Pietų Afrikoje automobiliai yra saugūs

 Betafence tvoros saugo automobilių salonus Pietų Afrikoje, bet netrukdo jais gerėtis iš išorės.

Galite gerėtis, tačiau pavogti – ne

Automobilių salonų savininkai visame pasaulyje susiduria su ta pačia problema, kaip salonuose esančius automobilius apsaugoti nuo galimų vagysčių, jų neuždengiant nuo potencialių pirkėjų akių po sunkiomis ir nepermatomis tvoromis. Pavyzdžiui, mūro ar medinės tvoros gali efektyviai atbaidyti į automobilius besikėsinančius vagis, tačiau lygiai taip pat juos gali ir uždengti nuo potencialių pirkėjų. Neaptvertas automobilių salonas – tai vagių padrąsinimas „pasiskolinti“ vieną iš puikiųjųautomobilių. Geriausias galimas sprendimas – tvirtos, tačiau skaidrios tvoros pasirinkimas.

Betaview Tvorą rinkitės, atsižvelgdami į teritorijos saugumą

Jeigu automobilių salonas yra įsikūręs saugioje zonoje, tuomet tinkamas sprendimas būtų naudoti Nylofor 3D panelių sistemas, kurios leis gražiai pristatyti salone esančius automobilius. Storos vielos ir horizontalūs 3D išlenkimai užtikrina, kad tvora busatspari įvairiems pažeidimams ir deformacijoms. Didelės tinklo akys (200×50 mm) užtikrina, kad tvora bus peršviečiama. Tokiu atveju, kai salonas yra įsikūręs vagių pamėgtose zonose (kaip kai kuriuose Pietų Afrikos regionuose), tuomettinkamesnis sprendimas būtų pasirinkti Betaview tvoros sistemą. Siaurios tinklo akys ir Securifor 3D tipo panelės efektyviai saugo nuo laipiojimo tvora. Panelėms dar daugiau tvirtumo suteikia horizontalūs 3 matmenų išlenkimai. Nors Betaview panelinės tvoros tinklo akys yra siaurios, tačiau tvora yra visiškai skaidri, ir užtikrina puikų automobilių vaizdą net ir iš už tvoros.

Ford, Mazda ir Toyota automobilių salonai Keiptaune

Du Car Group Porter salonai (Ford ir Mazda), įsikūrę Keiptaune,buvo aptverti 2 metrų aukščio Nylofor Medium paneline tvora. Žalios spalvos panelėssu metaliniais fiksatoriais buvo sumontuotos ant apvalių stulpelių. Dar nesaugesnėje Pietų Afrikos dalyje įsikūręs Toyota salonasbuvo aptvertas su Betaview sistema. Panaudojant metalinius fiksatorius, panelės buvo sumontuotos ant metalinių Bekafix Secure stulpelių. Tvora buvo įrengta metalo antracito spalvos.