Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Nylofor tvora aplink atrestauruotą mokyklą

Riccione raudonų plytų vidurinė mokykla gražiai atrodo greta žalių tvoros panelių

 Scuola_1

Atrestauruota mokykla

Riccione miestelio rajone, gerai žinomo “Senosios plytinės” vardu, yra išlikusios 1908 m. pastatytos senos gamyklos, kurios veikė iki 1970 m. Šiame miestelio rajone buvo pastatytas modernus švietimo ir kultūros centras. Jis įsikūręs netoli atrestauruotos vidurinės mokyklos. Senų gamyklų istoriniai architektūros elementai buvo įtraukti į atrestauravimo projektą, todėl, panaudojant modernias struktūrines sistemas ir statybines medžiagas, buvo kruopščiai atrestauruoti. Įgyvendinto projekto rezultatas – senų ir naujų formų, medžiagų ir spalvų harmonijos iškilimas.

 

Elegantiška tvora ir moderni mokykla

Siekiant sumažinti poveikį aplinkai, modernus mokyklos pastatas buvo pastatytas, laikantis ekologinių statybos reikalavimų ir energijos vartojimo efektyvumo standartų. Išorinės sienos, išklotos horizontaliais plytų profiliais, prikausto dėmesį savo statybos dizainu. Mokyklos lauko teritorija taip pat buvo suprojektuota taip, kad pabrėžti joje esančią žalumą, sumažinti architektūrinius trikdžius bei tuo pat metu įtraukti pastatą į bendrą kraštovaizdį.

 

Žalia panelių tvora

Siekiant atskirti mokyklos zoną ir greta stovintį sporto centrą, buvo įdiegta prie aplinkos deranti tvora. Siekiant apsaugoti mokyklą nuo neteisėto asmenų patekimo ir užkirsti kelią įsilaužimams, Betafence pasiūlė itin tvirtą Nylofor® 3D tvoros sistemą. Nylofor® 3D tvora yra padengta modernia technologija, kuri užtikrina ilgaamžiškumą. Šiam projektui buvo panaudotos 203 cm. dydžio panelės su kvadratiniais stulpeliais. 200 m. ilgio tvora taip pat turi 3 pėstiesiems skirtus vartus, kurie yra užpildyti su Nylofor panelėmis.