Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Nylofor® City

Nylofor®City yra pilna sistema, sudaryta iš Nylofor ® F suvirintų plokščių su tvirtu skersiniu viršuje, pritaikytais stulpeliais ir fiksavimo sistema.

Tvirtumas

Viršutinis skersinis sistemos plokštėms suteikia dar daugiau tvirtumo, todėl sistema gali būti pritaikoma viešosioms erdvėms.

Masyvi išvaizda

Nylofor®City tvoros su tiesiais horizontaliais strypais yra modernios ir atrodo ypatingai masyvios.

Paprastas montavimas

Viršutinio skersinio tvirtinimas prie plokščių ir stulpų yra labai paprastas dėl specialių sistemos priedų. Sistemos tvirtinimas prie pagrindo yra taip pat apgalvotas taip, kad montavimas vyktų sklandžiai.

Techniniai duomenys

Plokštės
Ilgis – 2500 mm, aukštis – nuo 630 iki 2030 mm.
Tinklo akių dydis: 200 x 50 mm.Tvoros strypai yra tinkamo storio: 15 x 6 mm horizontalūs strypai ir 5 mm skersmens vertikalūs.

Stulpeliai

Suvirinti vamzdiniai stulpeliai (60 x 60 x 1,5 mm). Suvirintuose kvadratinio skerspjūvio vamzdiniuose stulpeliuose yra įvorės, skirtos laikikliais sutvirtinti Nylofor® F plokštes. Laikikliuose yra plastikinis antgalis/kepurėlė.

Padengimo metodas

Segmentai pagaminti iš cinkuotų strypų. Kad sukibimas su poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų) būtų idealaus, yra uždėtas rišamasis sluoksnis. Stulpeliai iš vidaus, ir iš išorės cinkuoti (mažiausias sluoksnis – 275 g/m2 abi puses sudėjus kartu) pagal Europos standartą 10326. Po to uždėtas rišamasis sluoksnis ir, galiausiai, stulpeliai padengti plastiko sluoksniu (mažiausiai 60 mikronų).

Spalvos

Nylofor®City sistemą galima įsigyti žalios RAL 6005 ir baltos RAL 9010 spalvos. Kitos spalvos: esant pageidavimui.

Daugiau informacijos apie Nylofor®F sistemą

Galerija