Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Nylofor® 3-M

Nylofor ® 3-M yra užbaigta profesionali sistema iš 3 m ilgio plokščių. Sistema  yra tinkama ilgiems atstumams tverti.

Vielos tinklo privalumai

Puikus kainos ir kokybės santykis

Ilgos 3-M plokštės kartu su Bekafast® stulpeliais (be priedų) kainos ir kokybės atžvilgiu yra daugiau nei du kartus efektyvesnis sprendimas už rinkoje siūlomas alternatyvas.

Tvirtumas

Plokštės, pagamintos iš sunkaus suvirintos vielos tinklo su stačiakampio formos tinklinio audeklo akimis ir horizontaliais sutvirtinimais, garantuoja aukštą tvirtumo laipsnį.

Paprastas ir greitas montavimas

Dėl ilgų, 3 metrų plokščių, montavimas yra itin greitas

Ilgaamžiškumas

Bendrovės „Betafence“ tvoros dangos technologija yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgą produkcijos tarnavimo laiką. Specialusis sluoksnis yra dengiamas po produkcijos cinkavimo proceso – tai užtikrina maksimalų sukibimą su PVC paviršiumi.

Užbaigta sistema

Sistema yra sudaryta iš skirtingo aukščio plokščių ir stulpelių, specialios sutvirtinimo sistemos, individualiai pritaikytų priedų ir plataus pasirinkimo atveriamų bei slenkančių vartų.

Plokštės

3 metrų pločo ir 1-2,4 metrų aukščio plokštės iš vienos pusės turi vertikalius, 28 mm strypų galiukus, kurie gali būti tvirtinami tiek viršuje, tiek apačioje. Akies dydžiai – 200 x 50 mm ir 100 x 50 mm segmento standumo briaunų atkarpose. 5 mm skersmens tvirti strypai užtikrina ypatingą tvoros segmento standumą bei tvirtumą.

Paviršiaus dangos technologija

Tvoros segmentai pagaminti iš cinkuotų strypų. Rišamasis sluoksnis užtikrina idealų sukibimą su poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų). Stulpeliai yra cinkuoti iš vidaus, ir iš išorės (mažiausias sluoksnis – 275 g/m2 kartu sudėjus abi puses) pagal Europos standartą 10326.. Cinkas padengtas rišamuoju sluoksniu ir, galiausiai, stulpeliai padengti plastiku (mažiausiai 60 mikronų).

Galerija