Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Kilnojamos tvoros

Kilnojamos tvoros

Kilnojamos tvoros puikiai tinka laikinam teritorijų ar pastatų aptvėrimui. Optimizuoja transporto priemonių ar žmonių srauto kontrolę viešuose renginiuose ar pramoninėse teritorijose. Kilnojamą tvorą sudaro trys pagrindinės dalys: tvirtas betoninis pagrindas, metalinis karkasas su regztos erba suvirintos vielos tinklas bei tvirtinimo įvorės.

Tempofor kilnojama sistema

Privalumai

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Panelės pagamintos iš cinkuotų medžiagų, todėl esant bet kokioms oro sąlygoms garantuojama ilgalaikė apsauga nuo rūdijimo. Vamzdžiai suvirinti 360°, o kiekviena viela atskirai privirinta prie karkaso.

Lankstumas

Platus panelių ir priedų asortimentas leidžia surasti sprendimą esant bet kokiems laikinos apsaugos poreikiams. Dėl įvairių sujungimo sistemų bei logistinių galimybių gabenimas ir įrengimas tampa itin paprastas ir lankstus.

Kilnojamų tvorų aprašymas

Aukštos kokybės suvirintas cinkuotas rėmas garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Rėmui tinka beveik visi vielos tinklų tipai. Tačiau ilgalaikė patirtis rodo, jog geriausio rezultato pasiekiama pasirinkus regztą Fortinet arba suvirintą Nylofor tinklą.