Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Gabionai – puikus dekoratyvinių elementų pasirinkimas

Gabionai labai dažnai yra naudojami šlaitų, nuošliaužų ar upių krantų apsaugai. Tačiau gabionai, kurie pasižymi kaip lankstūs ir neįprasti dekoratyviniai elementai, vis dažniau yra naudojami ir miestų centruose.

gab11

Anksčiau gabionai buvo naudojami tik pagal savo paskirtį, todėl jų užpildui buvo pasirenkamos vietoje rastos akmens medžiagos. Akmenimis užpildyti gabionai pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, kurias pritaikius mūsų vidutiniam klimatui, galima džiaugtis jų teikiama nauda. Akmenimis užpildyti gabionų krepšiai dalį vasaros karščio sulaiko pastato išorėje, todėl pastatas yra saugus nuo per didelio įkaitimo. O žiemą priešingai – gabionų siena, užpildyta akmenimis, apsaugo pastatą ir išlaiko šilumą jo viduje. Žiemą gabionai padeda užkirsti kelią nuostoliams.

vyplngab2

Šiandien gabionų krepšius galima užpildyti pačiomis įvairiausiomis medžiagomis, pritaikytomis prie projekto ir tos vietos apylinkių. Beveik bet kuri akmens medžiaga gali būti panaudota kaip užpildas. Skaldytas smiltainis, kalkakmenis, granito kubeliai, žvirgždas, įprasti akmenys, lavos akmenys – tai puikūs gabionų sienos užpildai. Plytos, spalvotas betonas ar perdirbtas stiklas – tai taip pat puikūs gabionų užpildai. Šiandien gabionų konstrukcijos yra plačiai naudojamos miestuose. Gabionų sieną yra lengva priderinti prie kraštovaizdžio, todėl ji tiesiog tampa jo sudėtine dalimi.