Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Decofor®

Decofor® yra šiuolaikiško dizaino profesionali tvora. Panelės yra tvirtos, tačiau nepraprastai elegantiškos ir dekoratyvios. Panelės, stulpeliai ir vartai vieni su kitais idealiai dera.

Ilgaamžiškumas

Betafence padengimo technologija yra moderniausia ir garantuoja išskirtinį ilgaamžiškumą. Atlikus cinkavimą, padengiama rišamuoju sluoksniu, kuris padeda idealiai sukibti su mažiausiai 100 mikronų poliesterio danga.

Lengvas įrengimas

Sistemą įrengti yra labai paprasta. Visi elementai yra tiksliai sujungti. Decofor® sistemą galima įrengti tarp sienų arba sienose.

Decofor sistemos tvoros susideda iš skirtingų aukščių plokščių su tinkamai parinktais stulpeliais, varstomais vartais (vienos ir dviejų sąvarų) ir montavimo priedais. Visi elementai yra vienodos stilistinės konstrukcijos.

Plokštės

Panelės atitinka visus tvirtai tvorai keliamus reikalavimus. Jos yra 2015 mm pločio ir 4 skirtingų aukščių. Akies dydis – 200 x 65 mm. Strypai be galo tvirti: horizontalūs dvigubi 8 mm ir vertikalūs 6 mm strypai.

Spalvos

Decofor® sistema galima standartinės juodos  RAL 9005, baltos RAL 9010 ir žalios RAL 6005 spalvos. Galimas ir kitų spalvų pasirinkimas.

Padengimo procesas

Panelės, stulpeliai ir vartai pirmiausia yra cinkuojami. Mažiausias cinko sluoksnis: 40 g/m2 (panelės), 135 gr/m2 (stulpeliai), 350 g/m2 (vartai). Dėl idealaus sukibimo padengiama rišamuoju sluoksniu, o tuomet – mažiausiai 100 mikronų (panelės ir vartai) ir 60 mikronų (stulpeliai) storio poliesterio danga.

Galerija