Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Betafence tvoros saugo saulės jėgaines

3 km. ilgio Nylofor 3-M tvora patikimai saugo dvi saulės jėgaines Vokietijoje

Meschede3

Patikima saulės kolektorių apsauga

Savarankiškai veikiantys saulės energijos ūkiai – vis dar sparčiai besivystantis verslas. Saulės energijos ūkiai yra įrengiami milžiniškuose plotuose, todėl jie nėra pigi investicija. Tokias jėgaines reikia aptverti itin patikimomis tvoromis, kurios užtikrintų efektyvią apsaugą nuo galimų vandalizmo atvejų ir įsibrovimų. Kadangi saulės jėgainės užima itin dideles teritorijas, rinkitės tokią tvorą, kuri pasižymėtų geru kokybės ir kainos santykiu bei nesudėtingu įrengimu.

Betafence tvora saugo Meschede saulės jėgainę

Meschede saulės jėgainė buvo pastatyta 2013 m. Ji buvo įrengta ant šlaito, netoli A46 greitkelio, priešais tiltą, virš Wennemen slėnio. Ji turi daugiau nei 21,000 fotovoltinių modulių, kurie pasiekia 5.3 MWp galią (megavatų viršūnė – įrenginio pačiame viršuje esanti jėgainė). Saulės energijos parko aptvėrimui buvo pasirinktos 3 m. pločio Nylofor 3-M panelės (standartinis dydis – 2.5 m.). Didesni atstumai tarp Nylofor 3-M panelių ir stulpelių sutaupė apie 20 proc. medžiagų ir įrengimo kainos. Panelės užtikrina tvoros stabilumą, nes turi 3 dimensijų sulenkimus ir dvigubas horizontalias vielas. E-LOX stulpelių sistema padėjo tvorą įrengti ant šlaitų. Saulės jėgainės tvorai buvo panaudota 1,560 m. ilgio ir 2 m. aukščio panelės, turinčios lenktas alkūnes ir dvi eiles spygliuotų vielų. Šiai tvorai buvo įrengti trys 4 m. pločio ir 2 m. aukščio dvigubi atveriami vartai su dantytais rėmais viršuje. Dantyti rėmai suteikia papildomą apsaugą nuo vandalų.

Ekonomiška tvora aplink Berlingsen saulės jėgainę

Möhnesee saulės jėgainė, kuri yra įsikūrusi Berlingsen, už 20 km. į šiaurės vakarus, buvo aptverta su labai panašia tvora ir vartų sistema. Savarankiškai veikiantis įrengimas, pasiekiantis 2.743 MWp galią, buvo pastatytas ant seno atliekų sąvartyno, užimančio 20,000 kv. m. plotą. 2011 m. buvo atvežta 1,500 m. Nylofor 3-M panelių, o 2012 m. – dar papildomai buvo atgabenta 450 m. panelių. Tvoros paneles įrengti ant šlaito taip pat padėjo E-LOX stulpelių sistema. Tvora buvo pilnai užbaigta, įrengiant kelis 4 m. pločio dvigubus atveriamus vartus.