Logo Betafence
Global / Export [change]
Susisiekite
su mumis

Dėl detalesnės informacijos apie produktus susisiekite su Betafence atstovu Baltijos šalyse.
Apie Betafence

Betafence - aptvėrimų sistemų gamybos lyderis.

Betafence Vartai

Bekafor® Click

Išbandykite Bekafor® CLICK stulpelius  Zenturo gabioniniams vielos tinklams. Šiuo metu tai yra pati moderniausia ir populiariausia tvora rinkoje .

Siekiant išplėsti produktų asortimentą, “Betafence” bendrovė sukūrė unikalią sujungimo sistemą – Bekafor ® CLICK stulpelius. Ant kiekvieno stulpelio yra iš anksto įdiegtos sutvirtinančios įvorės. Jų dėka, tvora gali būti sumontuota daug greičiau ir paprasčiau.

Bekafor ® CLICK stulpeliai yra pagaminti iš pusiau ovalių profilių, kurių tiek vidinis, tiek išorinis paviršius yra padengtas cinku ir galiausiai – plastiku. Bekafor ® CLICK stulpelų plastikinė kepurėlė yra atnaujinto dizaino. Bekafor ® CLICK stulpeliai gali būti montuojami visomis aplinkos sąlygomis – ant betono, į kalną ar kampuose.

Panelių montavimas su naujaisiais Bekafor® CLICK stulpeliais yra labai paprastas, todėl nereikalauja daugybės papildomų įrankių.

Konstrukcijos modelis: panelė/stulpelis/panelė. Nereikia jokių papildomų veiksmų. Panelė lengvai sutvirtinama vertikaliojo kampo vielas talpinant stulpelio spaustuke. Dėka unikalios konstrukcijos, visi aptvėrimo komponentai sutvirtinami vienu spustelėjimu.

Panelių sistema, kurią jungia Bekafor® CLICK stulpeliai, yra tvirta ir atspari. Dėka viršutinės galvutės, atsuktuvu ar montavimo žnyplėmis spaustukų neįmanoma atskirti nuo stulpų. Be to, prispaudus panelę prie stulpo, spaustukas atsiduria vidinėje panelės pusėje, ir vandalams būtų sunku juos pažeisti.

Yra galimybė užsisakyti Bekafor®CLICK stulpelių remonto komplektą. Jį sudaro 2 fiksavimo įvorės ir 3 savisriegiai varžtai. Remonto komplektas naudingas tuomet, kai neišardant konstrukcijos reikia pakeisti pažeistus spaustukus arba, kai sistema montuojama į kalną, ir reikia papildomų spaustukų.

Montavimas

Sistema tinkama šioms panelėms:

Betafence aptvėrimo sistemų naudotojai turėtų žinoti, jog Betafence produkcija nereikalauja didelės priežiūros (dažymo, poliravimo, valymo), taip pat nereikalingas produktų atnaujinimas juos naudojant. Kaip ir visiems Betafence produktams, Bekafor® CLICK asortimentui taip pat suteikiama 10 metų garantija.